سفارش تولید محتوا

امروزه برای اینکه دیده شوید باید محتوا تولید کنید. حال فرقی نمی کند در چه پلتفرمی فعالیت می کنید. اینستاگرام یا سایت می خواهد باشد یا لینکدین و یوتوب! به هر حال برای دیده شدن نیاز دارید محتوایی تولید کنید که هم راستا با اهداف بازاریابی شما باشد. با این کار اگر در شبکه های اجتماعی باشید می توانید مخاطبین زیادی را جذب صفحه ی خود کنید. اگر هم محتوا برای سایتتان می خواهید می توانید ترافیک وب سایتتان را افزایش دهید. دقیقا هدف از سفارش تولید محتوا ایجاد مخاطبین جدید و افزایش ترافیک است. اما بسیار مهم است محتوایی که تولید می شود برای مخاطب جذاب و با زبان برند شما نوشته شود. در این صورت است که می توانید مخاطب جذب کنید. اما اگر محتوایی تولید کنید که صرفا نه هدفی پشت آن باشد و نه کیفیت خوبی داشته باشید، فقط هزینه و وقت خود را تلف کرده اید.

0 +

پروژه موفق

0 +

ماه پشتیبانی

تولید محتوا چیست؟

جمله معروف محتوا پادشاه است را احتمالا شنیده اید. اما سوالی که اینجا پیش می آید این است که آیا هر محتوایی پادشاه است؟ یعنی ما محتوایی تولید کنیم که اسپم باشد یا حتی برای مخاطبین ما قابل درک نباشد، باز هم محتوای ما پادشاه است؟ مسلما خیر این طور نیست! زیرا تولید کنندگان محتوا باید محتوایی را تولید کنند که برای مخاطب ارزشمند باشد و قابلیت اشتراک گذاری نیز داشته باشد. بیل گیتس در سال 1996 میلادی در وبلاگ مایکروسافت نوشت که محتوا دقیقا چیزی است که انتظار داریم از آن درآمد به دست آید. دقیقا مانند تلویزیون. آنهایی موفق هستند که بتوانند از اینترنت به عنوان بستری برای ارائه ایده ها، تجربیات و محصولات استفاده کنند. بستری که فقط با تولید محتوا امکان پذیر است. حال با توجه به این موارد می توانیم تعریف درستی از تولید کردن محتوا را برای شما بازگو کنیم.

تولید محتوا یا content creation که در بازاریابی محتوا به آن content marketing گفته می شود، به فرآیند انتخاب موضوع بر اساس پرسونای مخاطب و تولید محتوای اصولی، سئو محور با توجه به نیاز کاربر که قابلیت اشتراک گذاری داشته باشد، گفته می شود. باید به این نکته توجه کنید که محتوا لزوما شامل متن نیست. بلکه محتوای بصری مانند اینفوگرافیک و ویدیو نیز جزوی از آن محسوب می شود. اگر بتوانید در محتوای تولید شده پاسخ نیاز ها و دغدغه های کاربران را دهید، محتوای شما ارزشمند محسوب می شود.

هنگامی که شما سفارشات تولید محتوا خود را به سوبلز می سپارید، ما با خلق محتوای ارزشمند، علاوه بر داشتن بار آموزشی و یادگیری زیاد، به نیاز کاربر یا خواننده پاسخ می دهیم. اما این بار علمی به این صورت نخواهد بود که مخاطب را خسته کند. زیرا با توجه به پرسونای مخاطبین شما این کار انجام خواهد شد.

اهمیت سفارش تولید محتوا

برای آنکه بتوانیم به پرسش اهمیت تولید کردن محتوا در چیست پاسخ دهیم، بسیار مهم است که بدانیم در کجا فعالیت می کنید؟ محتوایی که می خواهید تولید کنید با چه فرمتی است؟

اما اگر به اختصار بخواهیم بگوییم، اگر شما نیاز به سئو و بهینه سازی سایت داشته باشید، باید محتوا تولید کنید. با ایجاد محتوای ارزشمند و با کیفیت است که می توانید از موتورهای جستجو ترافیک دریافت کنید و بازدید سایت خود را افزایش دهید. لزوما طراحی سایت ساده و نبود هیچگونه محتوایی، شما در موتورهای جستجو به خصوص گوگل به خوبی نمی توانید دیده شوید. از این رو ترافیکی هم سایت شما دریافت نخواهد کرد.

اگر در شبکه های اجتماعی همانند اینستاگرام فعالیت می کنید، محتوا تولید کردن برای آن باعث افزایش فالوور هدفمند، افزایش آگاهی از برند و تبدیل شدن به یک پیج مرجع خواهد شد. حال نکته ای مهم این است که تولید محتوای وبسایت کاملا متفاوت با شبکه های اجتماعی است. اما باید به این توجه کنید که هر دوی آنها باید برای یک هدفی ایجاد شوند. آن هم افزایش مخاطب است. اگرهم یک فروشگاه هستید، تبدیل به افزایش فروش شود. در این صورت است که می توانید این اطمینان خاطر را داشته باشید که محتوای تولید شده با توجه به اهداف بازاریابی شما است.

یکی از دیگر از مزیت های سفارش دادن تولید محتوا این است که می توانید برای کسب و کار خودتان اعتبار ایجاد کنید. زیرا با این کار می توانید خود را متخصص در حوزه ای که هستید، نشان دهید و در نتیجه مخاطبین خیلی راحت نسبت به بقیه ی رقبا به شما اعتماد کنند. حال اگر طراحی سایت فروشگاهی هم انجام داده باشید، باز هم نیاز دارید با تولید محتوای متنی، رضایت مخاطبین را جلب کنید. این محتوا می تواند برای تک تک محصولات شما تولید شود یا آنکه در بخش وبلاگ شما قرار گیرد.

انواع محتوا

وجود متخصصان با تجربه در سوبلز باعث شده است خدمات سئو و بهینه سازی را به بهترین شکل اجرا کنیم. از آنجایی که کسب و کارهای بزرگی برای انجام خدمات SEO به سوبلز اعتماد کرده اند، ما نیز با تمام تلاش و تجربه ی خود پاسخ اعتمادی که به ما داشتند را خواهیم داد. از این رو ما در سوبلز خدمات متنوعی را در بخش سئو سایت در نظر گرفته ایم تا شما را به کسب و کار بزرگی در حوزه کاری خودتان تبدیل کنیم.

سوبلز، لبه‌ی روشن فناوری!

همکاری با ما همان تفاوتی است که کسب و کارتان نیاز دارد!

ویژگی های یک محتوای خوب

محتوای خوب، محتوایی است که مخاطب شما آن را سرگرم کننده، جالب و مرتبط بداند. اما تنها ویژگی محتوای خوب این موارد نیستند. زیرا اگر کسب و کاری باشید که سعی در ایجاد ارتباط قوی با مشتریان بالقوه خود داشته باشید، باید محتوایی تولید کنید که جدای از خواندن آن، از آن لذت ببرد. اما مشکل اینجاست که اکثر محتوای تولید شده در حوزه وب هدر می روند. زیرا اصلا تاثیر گذار نیستند و در نتیجه مردم تمایلی به آن نشان نخواهد داد. بهتر است بدانید که ما در سوبلز محتوایی را برای شما آماده می کنیم که هم جذاب هستند و هم کاربران علاقه زیادی به آن نشان می دهند. حال محتوای خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مدت زمان نتیجه گیری تولید محتوا

هنگامی که سفارش تولید محتوا می دهید و آن را منتشر می کنید، همواره منتظر آن هستید که به صورت آنی رتبه ای را گوگل به محتوای شما دهد. در صورتی که این امر انتظار اشتباهی از موتور جستجوی گوگل است. زیرا رتبه گرفتن در گوگل در مقالات به عوامل زیادی بستگی دارد. عواملی که به زودی در مقاله ای آن را برای شما منتشر می کنیم. اما بهتر است بدانید که پس از سفارش تولید محتوا و انتشار آن به تدریج شاهد این خواهید بود که مخاطبین جذب مقاله ی شما شده و کم کم ترافیک سایت شما در حال افزایش است. مهمترین نکته این است که با صبر کردن و قرار دادن مداوم محتوای خوب و با کیفیت در سایت، هر روز به پیشرفت سایتتان کمک کنید. از این رو خواهید دید که در مدت زمان نه چندان طولانی، ترافیک سایت شما افزایش پیدا کرده است.

مشاهده بیشتر

برخی از برندهایی که به ما اعتماد کرده‌اند

سوالات متداول

هنگام سفارش تولید محتوا سوالی که پیش می آید این است که هزینه ها به چه صورت است؟ قیمت تولید محتوا برای سایت چقدر است؟ برای اینستاگرام چطور؟ اما باید بدانید که بسته به متخصصی که محتوا را برای شما نگارش می کند و نوع فرمت محتوایی، هزینه ها متفاوت خواهد بود. همچنین تعداد محتوا نیز در هزینه ی آن تاثیر گذار است.
مورد بعدی که تاثیر زیادی را در هزینه دارد، تخصصی یا عمومی بودن محتوا است. به عنوان مثال اگر بخواهید درباره تکنولوژی واقعیت افزوده، محتوایی را سفارش دهید با توجه به تخصصی بودن آن تعرفه ی آن متفاوت تر از محتوایی خواهد بود که درباره ی فیلم شهرزاد نوشته شود.

محتوای آموزشی در هر حوزه ای چه فناوری باشد چه دکوراسیون منزل جزو پر طرفدارترین محتواهایی است که در اینترنت قابل مشاهده است. زیرا محتوای آموزشی چیزی است که دقیقا مخاطب هدف برای شما جذب می کند. اگر هم محتوای تولید شده رضایت کاربر را جلب کند، مخاطب برای همیشه شما را به عنوان یک سایت تخصصی در حوزه ای که فعالیت می کنید میشناسد. در نتیچه در برند سازی و نگهداری مخاطب تاثیر فراوانی خواهد گذاشت. نکته ای که باید در محتوای آموزشی به آن توجه کرد، ترکیب فرمت های محتوایی است. زیرا محتوای آموزشی احتمال آنکه طولانی باشد زیاد است. از این رو با قرار دادن اینفوگرافیک ها و ویدیوها می توانید محتوا را برای مخاطب جذاب کنید.

تا اینجا متوجه شدید که تولید محتوا چقدر اهمیت دارد. اما باید این را نیز متوجه شده باشید که هر نوع محتوایی لزوما باعث جذب مخاطب و افزایش ترافیک نخواهد شد. زیرا محتوایی خوب است که می تواند وب سایت شما را به صدر نتایج گوگل بیاورد و رضایت مخاطب را هم در بر داشته باشد. از این رو جدای از اینکه باید تولید محتوا سئو شده و استاندارد را انجام دهید باید رضایت کاربر را نیز در نظر بگیرید. محتوای سئو شده شامل عوامل مهمی همچون طول جملات، میزان تکرار کلمه کلیدی، عنوان جذاب و… است. اما اگر استفاده از این عوامل با عدم رضایت کاربران شود، با وجود رعایت کردن این اصول گوگل به شما رتبه نخواهد داد. اما باید بدانید که اگر محتوایی با اصول سئو نوشته شود، حتما خوانایی لازم را دارد.زیرا فاکتورهای گوگل برای سئو در جهت رضایت کاربران تدوین شده است.

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .