سئو و بهینه سازی سایت

اکثر ما برای پیدا کردن محصول، خدمات یا پاسخ پرسش های خودمان از موتورهای جستجو استفاده می کنیم. شاید برایتان جالب باشد که گوگل به تنهایی در روز 3.5 میلیارد جستجو را دریافت می کند. به همین دلیل موتورهای جستجو یکی از موارد ضروری در زندگی ما شده اند. زیرا ما برای پیدا کردن پاسخ پرسش ها خود، خرید محصول یا خدمات از آنها استفاده می کنیم. در واقع با سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو باعث می شویم مشتری و مخاطب هدفمند برای سایت خود جذب کنیم. از seo برای رشد کسب و کار خودمان استفاده می کنیم.
ما در سوبلز، طراحی سایت با استانداردهای seo انجام می دهیم. اما لازم است که همواره روی بهینه سازی سایت کار شود. زیرا طراحی استاندارد با اصول سئو فقط یکی از بخش های بهینه سازی وب سایت محسوب می شود. .

0 +

پروژه موفق

0 +

ماه پشتیبانی

منظور از سئو و بهینه سازی سایت چیست؟

سئو (SEO) مخفف کلمه ی Search Engine Optimization است که به آن بهینه سازی برای موتورهای جستجو گفته می‌شود.اما تعریف ساده تر بهینه سازی سایت چیست؟ به تمام کارهایی که باعث می شود تا سایت شما بتواند در نتایج جستجوی گوگل و دیگر موتورهای جستجو رتبه های بهتری را کسب کند، سئو گفته می شود. با استفاده از سئو می‌توانید برندسازی، فروش بیشتر، افزایش بازدید سایت، افزایش درآمد را تجربه کنید. اما لازمه ی آن این است که به درستی این کار انجام شود. زیرا سئو به معنای گول زدن موتور های جستجو نیست. بلکه به فرآیندهایی اطلاق می‌شود که از استانداردهای موتورهای جستجو پیروی می کند.

ساده ترین تعریف سئو و بهینه سازی سایت

seo کاری است که برای رسیدن به رتبه اول گوگل انجام می دهید تا بازدید بیشتری را سایت شما در کلمه ای خاص تجربه کند. به عنوان مثال در حوزه مبلمان فعالیت می کنید و یک فروشگاه فروش مبل دارید. خریداران شما کلماتی نظیر خرید مبل، خرید مبل استیل، خرید مبل راحتی و… را در گوگل سرچ می کنند. اما وقتی که در این کلمات رتبه ای را در صفحات اول نتایج جستجو نداشته باشید، نمی توانید به آنها از طریق جستجو بفروشید. از این رو با سئو کردن سایت باعث می شوید در نتایج صفحه اول گوگل در این کلمات دیده شوید تا کاربر وارد سایت شما شده و خرید خود را انجام دهد.

خدمات سئو و بهینه سازی سوبلز

وجود متخصصان با تجربه در سوبلز باعث شده است خدمات سئو و بهینه سازی را به بهترین شکل اجرا کنیم. از آنجایی که کسب و کارهای بزرگی برای انجام خدمات SEO به سوبلز اعتماد کرده اند، ما نیز با تمام تلاش و تجربه ی خود پاسخ اعتمادی که به ما داشتند را خواهیم داد. از این رو ما در سوبلز خدمات متنوعی را در بخش سئو سایت در نظر گرفته ایم تا شما را به کسب و کار بزرگی در حوزه کاری خودتان تبدیل کنیم.

اولین قدم در بخش بهینه سازی سایت، ساختار استاندارد وب سایت در بخش کد نویسی است. عملا اگر سایتی کد نویسی استانداردی نداشته باشد، بستر مناسبی را شروع پروژه سئو ندارد. زیرا کاربر تجربه ناخوشایندی را در سایت شما خواهد داشت و ربات های گوگل نیز سایت شما را به خوبی درک نخواهد کرد. از این رو انجام خدمات سئو فنی از مواردی است که اگر در سایت به درستی انجام شود، باعث شروع بهتر پروژه سئو خواهد شد. تمام طراحی سایت هایی که در سوبلز انجام می دهیم با اصول استاندارد و فنی است.

وجود استراتژی سئو بسیار مهم است. زیرا به شما کمک خواهد کرد تا در مسیر سئو و بهینه سازی، کامل بدانید که قرار است چه کاری را انجام دهید. استراتژی سئو تضمین می کند محتوای تولید شده دقیقا چیزی است که مردم به دنبال آن هستند. از این رو تمام فعالیت های ما در بخش طراحی سایت، تولید محتوا و لینک سازی کاملا هدفمند خواهد بود.

پس از آنکه کدنویسی سایت اصلاح گردید و یک برنامه تدوین شده برای بهینه سازی تدوین گردید، نوبت به آن می رسد با محتوای تولید شده، فعالیت خود را ادامه دهیم. فعالیت هایی که ما در بستر تولید محتوا انجام می دهیم اگر راستای اهداف ما نباشد، کاری از پیش نخواهیم برد. زیرا تولید محتوای اصولی باعث ورود بازدیدکننده به سایت شما می شود.

به طور معمول در شروع فعالیت پروژه های سئو، ابتدا ساختار داخلی سایت باید اصلاح گردد که جزیی از خدمات ما در بحث سئو و بهینه سازی وب سایت است. پس از آن خدمات لینک سازی خارجی شروع می شود. انجام لینک سازی خارجی نیازمند این است که یک آنالیز درست و دقیق از وضعیت فعلی سایت انجام گیرد و یک برنامه ریزی دقیق برای آن انجام گیرد. همانطور که در بخش تدوین استراتژی سئو نیازمند یک برنامه ریزی دقیق هستیم، در بخش لینک سازی خارجی برای بهینه سازی سایت نیز نیازمند یک برنامه کامل و دقیق هستم.

تعرفه و قیمت سئو سایت

جهت مشاهده تعرفه سئو سایت می توانید به بخش تعرفه سئو مراجعه کنید.

مزایای سئو و بهینه سازی سایت

سئو و رسیدن به نتایج اول گوگل، فرصتی است که بازدیدکننده به سمت سایت خودتان روانه کنید. زیرا مردم همواره به دنبال چیزهایی هستند که به طور مستقیم و غیر مستقیم با کسب و کار شما ارتباط دارد. از این رو با داشتن یک سایت استاندارد و بهینه شده برای موتورهای جستجو میتوانید به حل مشکلات آنها بپردازید و به یک منبع قابل اعتماد تبدیل شوید. در واقع سئو تنها روش بازاریابی است که بازگشت سرمایه در آن تضمین شده است. هرچقدر شما برای سئو سایتتان هزینه کنید، میتوانید این اطمینان را داشته باشید که نرخ بازگشت سرمایه در آن بالاست.
از این رو اگر به دنبال توسعه کسب و کارتان هستید، علاوه بر استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ و کانال های بازاریابی دیگر، روی سئو سایتتان نیز سرمایه گذاری کنید. زیرا بیش از 80 درصد بازدیدهای وب سایت از طریق موتورهای جستجو انجام میگیرد. آماری که باعث شده تا مدیران کسب و کارها روی seo سایت خود سرمایه گذاری کنند. اما از مهمترین مزیت های سئو وب سایت می توانیم به ایجاد اعتبار و اعتماد، جذب مشتری، ایجاد مزیت رقابتی و به صرفه بودن آن اشاره کنیم.

تفاوت سئو و ادوردز چیست؟

هنگامی که به دنبال خدمات دیجیتال مارکتینگ برای بالا بردن بازدید و مخاطب خود هستید، ممکن است با اصطلاحات زیادی رو به رو شوید. اصطلاح سئو و گوگل ادوردز نیز جزو این موارد هستند که در این بخش قرار است شما را با آن آشنا کنیم.
با آنکه سئو و گوگل adwords اهداف مشابهی دارند اما بسیار متفاوت هستند. از این رو نمی توان گفت که ادورز همان سئو است. زیرا سئو یک استراتژی بلند مدت برای بازاریابی دیجیتال است. در صورتی که google adwords برای ایجاد ترافیک سریع و به موقع است.

سوبلز، لبه‌ی روشن فناوری!

همکاری با ما همان تفاوتی است که کسب و کارتان نیاز دارد!

تکنیک های سئو چیست؟

سئو و بهینه سازی داخلی: به فعالیت هایی که داخل سایت انجام می دهیم تا باعث افزایش رتبه ما در نتایج جستجو و افزایش ترافیک سایت شود، سئو داخلی گفته می شود.

سئو و بهینه سازی خارجی: سئو خارجی که به آن off page seo گفته می شود، شامل فعالیت هایی است که در خارج سایت انجام می دهیم تا باعث افزایش رتبه ما در نتایج جستو شود.

سئو تکنیکال: سئو تکنیکال که به آن technical seo گفته می شود به بهینه سازی معماری سایت، ساختار کدها، بهینه سازی برای موبایل و سرعت بارگزاری صفحات سایت گفته می شود که باعث بهبود وضعیت فعلی سایت می شود.

مشاهده بیشتر

برخی از برندهایی که به ما اعتماد کرده‌اند

سوالات متداول

با توجه به متغیر های مختلف در زمینه ی سئو و بهینه سازی سایت بستگی به عوامل مختلف نظیر میزان رقابت ، قدرت و سرعت سایت ، محتوا و … دارد.

روش های مختلفی برای تعیین هزینه ی سئو و بهینه سازی سایت وجود دارد که برای هر کدام تعرفه ای جداگانه وجود دارد . از این رو برای بررسی دقیق تر بهتر است با شماره 90003096 تماس حاصل فرمایید.

یکی از سوالات اساسی و پر تکرار در زمینه ی سئو و بهینه سازی سایت مدت زمان رسیدن به صفحه ی اول گوگل می باشد. سئو سایت به طور کلی زمان بر است و رسیدن به رتبه های اول گوگل بستگی به موارد مختلفی نظیر روش های انجام سئو دارد . اما اگر زمان مناسبی برای بهینه سازی سایت خود اختصاص دهید بدون شک می توانید رتبه ی خوبی در صفحات گوگل بدست آورده و از دریافت بازدید کننده و مشتریان جدید بهرمند شوید .

نیاز به مشاوره دارید؟!

ما رایـــــگـان به شما مشــاوره می‌دهیم و سایت شما را آنلایز می‌کنیم.

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت درخواست مشاوره رایگان