خدمات دیجیتال مارکتینگ

برای کارایی بهتر کسب و کارتان، رشد بیزینس آنلاین و برند سازی حرفه ای، لازم است که از خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی استفاده کنید. زیرا با وجود فضای مجازی و اینترنت، نیاز نیست به دنبال مشتریان خود بگردید. بلکه مشتریان خودشان به دنبال محصولات و خدمات شما می گردند. به همین دلیل با استفاده از بازاریابی اینترنتی می توانید خدمات خود را به مشتریان ارائه کنید. زیرا دیگر مانند چند سال قبل، روش های سنتی بازاریابی، کارایی لازم را ندارد. روش هایی نظیر پخش تراکت، آگهی در روزنامه و… منسوخ شده اند و فقط باعث هدر رفت هزینه های شما می شوند. در صورتی که استفاده از خدمات بازاریابی اینترنتی باعث می شود تا از طریق کانال های بازاریابی مختلف، مشتریان زیادی جذب کنید و با آن ها در ارتباط باشید.

0 +

پروژه موفق

0 +

ماه پشتیبانی

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

بازاریابی اینترنتی که در دنیا به آن digital marketing گفته می شود، شامل روش هایی است که برندها بتوانند از طریق آن مشتریان بالوقوه جذب کنند. دیجیتال مارکتینگ فقط مخصوص سایت نیست. بلکه شامل ایمیل، شبکه های اجتماعی، تبلیغات مبتی بر وب، ارسال پیام کوتاه و… است. با استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ می توانید مشتری از کانال های بازاریابی مختلف جذب کنید و به صورت کامل هزینه ها، میزان جذب و… را بررسی کنید. در صورتی که در بازاریابی سنتی اطلاعات دقیقی نمی توانید به دست آورید.
شاید برایتان جالب باشد که 77 درصد مشتریان برای پیدا کردن محصول یا خدماتی که نیاز دارند، به ابزارهای دیجیتال متکی هستند. طبق تحقیقاتی که انجام شده است مشتریان قبل از اینکه از یک برندی خرید کنند، درباره ی آن تحقیق میکنند. 51 درصد مشتریان نیز از گوگل برای جستجوی محصولات استفاده می کنند. این امر نشان از اهمیت بازایابی دیجیتال دارد.

سئو سایت

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو که به آن SEO گفته می شود مخفف کلمه ی search engine optimization است. با سئو سایت می توانید سایت خود را در نتایج موتور های جستجو به خصوص گوگل در یک سری کلمات خاص نشان دهید. از این رو می توانید مشتریان که به دنبال محصول و خدمات شما هستند خیلی سریع جذب کنید. خدمات ما در سئو شامل موارد زیر هستند:

شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی یا social media marketing، کلید موفقیت هر کسب و کاری است. موفقیت در شبکه های اجتماعی، تولید محتوا و تبلیغاتی است که قابلیت اشتراک گذاری زیادی داشته باشد. از مزیت هایی که شبکه های اجتماعی دارند، مقرون و به صرفه بودن آن است. زیرا کانال بازاریابی است که می تواند ارتباط دو طرفه کسب و کار و مشتریان را بهبود ببخشد. خدماتی که ما در بازاریابی شبکه های اجتماعی انجام می دهیم، شامل موارد زیر هستند:

تبلیغات آنلاین

تبلیغات یکی از ارکان اصلی هر کسب و کاری است. اما لازم است تبلیغات در جایی درست انجام شود. رسانه های پر بازدید، گوگل، ایمیل و… فضاهایی هستند که می توانید در آنها تبلیغات انجام دهید. اما مدیریت هر تبلیغ و شیوه درست اجرای آن بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل لازم است که یک شخص با تجربه این کار را انجام دهد. خدماتی که ما در بخش تبلیغات برای شما انجام می دهیم، به شرح زیر است:

تولید محتوا

هر آنچه که شما در فضای اینترنت مشاهده می کنید، محتوا هستند. تصاویر، مقالات، ویدیو، اینفوگرافیک و… محتواهایی هستند که در بستر اینترنت قرار گرفته اند. اما لازم است که محتوای تولید شده دارای کیفیت مناسب و برای هدف خاصی تولید شده باشد. نداشتن هدف مناسب در تولید محتوا به جز اتلاف وقت کار دیگری را در پیش نخواهد برد. اما محتوای هدفمند باعث جذب مخاطب و مشتری و در نتیجه کسب درآمد خواهد شد. خدمات که ما در بخش تولید محتوای سوبلز انجام می دهیم، به شرح زیر است:

اهمیت دیجیتال مارکتینگ چیست؟

در گذشته اگر کسب و کاری قصد داشت، تا محصول و خدمات خود را معرفی کند یا آنکه کسب و کار خود را رشد دهد، با چالش های زیادی رو به رو بود. زیرا برای معرفی کسب و کار خود باید هزینه های گزافی را متحمل می شد. در صورتی که شاید نتیجه ای هم دریافت نمی کرد. اما با وجود اینترنت، حتی کسب و کارهای کوچک هم توانایی رشد دارند. زیرا می توانند با بودجه ی کم، به مخاطبین زیادی دسترسی داشته باشند. وجود مخاطب زیاد نیز باعث افزایش فروش و درآمد خواهد شد. چیزی که همه ی کسب و کارها به دنبال آن هستند.
هر کسب و کاری قبل از هر کاری باید بودجه ی خود را مدیریت کند. این مدیریت بودجه باعث صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد. از این رو استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ مقرون و به صرفه است. زیرا باعث می شود هم بودجه ی خود را مدیریت کنید و هم مشتری جذب کنید. یعنی با توجه به هزینه ای که می کنید می توانید مخاطب جذب کنید. شما با استفاده از بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید، می توانید با استفاده از کانال های مختلف بازاریابی آنلاین، مخاطب جذب کنید و بهترین استفاده را از آن ها ببرید.

چگونه دیجیتال مارکتینگ را شروع کنیم؟

در بالاتر متوجه شدیم که DIGITAL MARKETING شاخه از بازاریابی است که دارای زیر مجموعه های مختلفی است. از آنجایی که اکثر مردم به اینترنت دسترسی دارند، برای کسب و کار ها بسیار مهم است که بتوانند از این فضا به نفع خود استفاده کنند. ما در سوبلز مسیر هموار و درستی را برای شما ترسیم می کنیم تا بتوانید از طریق دیجیتال مارکتینگ فروش بیشتر و برندینگ را انجام دهید. از این رو اولین قدم این است که تصمیم خود را بگیرید. می خواهید شروع کنید یا خیر؟ اگر پاسخ شما بله است، همین حالا با شماره 90003096 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را برای ادامه مسیر راهنمایی خواهند کرد.

سوبلز، لبه‌ی روشن فناوری!

همکاری با ما همان تفاوتی است که کسب و کارتان نیاز دارد!

چرا سوبلز را انتخاب کنیم؟

بیش از 50 پروژه موفق

بیش از 47 مشتری راضی

باور به فلسفه بدون محدودیت

تدوین قرارداد رسمی

مشاوره رایگان

گام اصلی در بازاریابی اینترنتی

می خواهید شروع کنید یا خیر؟ اولین سوالی بود که در بخش قبلی از شما پرسیدیم. پس از آن نوبت به این می رسد که به صورت قدم به قدم بازاریابی اینرتنتی را شروع کنید. به همین دلیل قدم بعدی که باید انجام شود، راه اندازی وب سایت است. فراموش نکنید که تیم طراحی سایت سوبلز، با بهترین کیفیت و استانداردها وب سایت شما را راه اندازی خواهد کرد. اما فراموش نکنید که در هنگام راه اندازی سایت حال چه طراحی سایت فروشگاهی باشد یا شرکتی، تحقیقات اولیه درباره کلمات کلیدی شما آغاز شود.
تحقیق درست درباره کلمات کلیدی و ترکیب آن ها با طراحی سایت استاندارد باعث می شود که در بخش سئو و بهینه سازی به صورت درست و اصولی وارد شوید و مشکلات فنی را به راحتی کنید. از این رو بهتر است برای این کار از متخصصینی استفاده کنید که با ترکیب سئو و طراحی، سایت شما را طراحی کنند. کاری که سوبلز استادانه آن را برای شما انجام خواهد داد.

چالش های دیجیتال مارکتینگ

همه ی ما برای انجام کاری یا در مسیر انجام کاری با یک سری چالش ها رو به رو هستیم. در دیجیتال مارکتینگ هم یک سری چالش ها وجود دارد. چالش هایی نظیر تنوع فراوان کانال های بازاریابی که باعث سردرگرم شدن کسب و کار ها خواهد شد. شبکه های اجتماعی زیاد همانند توییتر، اینستاگرام، لینکدین و…، انواع مختلف خدمات بازاریابی ایمیلی، انواع تبلیغات اینترنتی و…. همه و همه چالش هایی را برای کسب و کار ها به وجود می آورد.
اما از آنجایی که دیجیتال مارکتیگ یک علم به روز است، راه حل هایی را در اختیار متخصصین این حوزه کنار گذاشته است. به طور مثال در بازاریابی شبکه های اجتماعی اول باید ببینید که هدف شما برای فعالیت در شبکه های اجتماعی چیست؟ مشتریان اصلی شما در کدام شبکه اجتماعی فعال تر هستند؟ با پاسخ به این دو سوال بهترین شبکه ی اجتماعی ای که می توانید در آن فعالیت کنید پیدا می شود. اما اگر یک متخصص بازاریابی آنلاین در کنار شما باشد، بدون هیچ دغدغه و نگرانی می توانید همه ی این چالش ها را رفع کنید. مشاورین ما در سوبلز جزو با تجربه ترین افراد این حوزه محسوب می شوند.

تفاوت دیجیتال مارکتینگ و برند سازی

در بخش های بالاتر عرض کردیم که استفاده از خدمات Digital Marketing باعث برندسازی می شود. اما باید بدانید که برند سازی و مارکتینگ را نمی توان به جای هم به کار برد. زیرا مارکتینگ فقط کاری می کند که برند شما شناخته شود و یکی از روش های برندینگ محسوب می شود. در صورتی که برندینگ یکی از روش هایی است، نام یا طرحی را برای کسب و کار ایجاد می کند. این طرح و نام ایجاد شده باعث می شود تا مخاطب هربار که آنها را دید، شما را به خاطر آورد.

مشاهده بیشتر

برخی از برندهایی که به ما اعتماد کرده‌اند

سوالات متداول

مدیر دیجیتال در واقع وظیفه دارد که از تمامی کانال های موجود در حوزه کسب و کار شما برای افزایش آگاهی از برند یا جذب مشتری با توجه به هدف و بودجه شرکت استفاده کند. این افراد بر روی شاخص های عملکرد کلیدی خاصی (KPI) متمرکز هستند و با توجه به آن و اندازه گیری های دقیق آن عملکرد هر یک از کمپین های مختلف خود را در کانال های مختلف اندازه گیری می کنند و با این نتایج بهترین ها را پیدا می کنند.

میزان بودجه مورد نیاز به الگوریتم بازاریابی دیجیتال شما بستگی دارد. در بازاریابی دیجیتال به سبک آفلاین که شامل تبلیغات محیطی مثل رادیو تلویزیون تلفنو… است ممکن است هزینه های شما بسیار بالا باشد. اما روش های بسیار ارزان تری برای بازاریابی آنلاین وجود دارد.

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت درخواست مشاوره رایگان