بازاریابی آنلاین محصولات و خدمات شما

خدمات دیجیتال مارکتینگ

امروزه کسب و کار‌ها باید وب سایت و شبکه‌های اجتماعی قوی و حرفه‌ای را در فضای آنلاین داشته باشند. داشتن یک استراتژی قوی و حرفه‌ای باعث می‌شود تا شما را از رقبایتان جلوتر بیاندازد و شماره یک بازار خود شوید.

Untitled-4-16

طراحی و اجرای کمپین دیجیتال مارکتینگ

کمپین‌های دیجیتال زمانی موفق خواهند بود که آنالیز، بررسی و اجرای درستی در آن صورت گیرد. سوبلز کمپین‌های بازاریابی آنلاین را اصولی و حرفه‌ای اجرا خواهد کرد.

Untitled-4-14

تبلیغات گسترده در فضای مجازی

هر کسب و کاری نیاز به تبلیغات دارد. اما تبلیغاتی که هزینه‌های آن مدیریت شده و با بیشترین بازدهی باشد. ما در سوبلز با استراتژی مشخص و دقیق تبلیغات شما را انجام خواهیم داد.

Untitled-4-22

سئو و بهینه سازی سایت

با داشتن یک سایت بهینه‌سازی شده برای موتور‌های جستجو می‌توانید ورودی روزانه زیادی را از طریق گوگل دریافت کنید. سوبلز بهینه‌سازی و سئو سایت شما را با بهترین کیفیت و پشتیبانی انجام خواهد داد.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یک اصطلاح عمومی است که تمام اشکال فعالیت‌های بازاریابی انجام شده از طریق کانال‌های دیجیتال را در بر می‌گیرد. که شامل رایانه، تلفن همراه و سایر وسایل الکترونیکی می‌شود یا به عبارتی دیگر دیجیتال مارکتینگ که به آن بازاریابی آنلاین نیز می‌گویند، به تمام تلاش‌های بازاریابی که در اینترنت انجام می‌شود اشاره دارد. دیجیتال مارکتینگ مزایای متعددی نسبت به بازاریابی سنتی دارد. از جمله: 
Untitled-4-17
افرادی را که در ابتدا مشتری هستند جذب می‌کنید.
Untitled-4-27
بازاریابی دیجیتال بسیار مقرون به صرفه و انعطاف پذیرتر است.
Untitled-4-23
میتوانید به راحتی کسب و کار خود را آنالیز کنید!
Untitled-4-22
می توانید درک بیشتری از کسب و کار خود را بدست بیاورید!
دیجیتال مارکتینگ چیست؟

Untitled-4-12

بیش از 10 سال سابقه

میدانستید سوبلز از سال ۱۳۸۹ در کنار شماست؟
 
Untitled-4-29

+ 17 نیروی متخصص

میدانستید در سوبلز، باتجربه‌ترین افراد در کنار ما هستند؟
 
Untitled-4-18

+100 پروژه موفق

میدانستید ما مورد اعتماد بیش از ۱۰۰ کسب و کار بوده‌ایم؟
 
Untitled-4-20

رویکرد حرفه ای

میدانستید خلاقیت در خدمات ما حرف اول را می‌زند.
 
ما در چه زمینه هایی به شما کمک خواهیم کرد؟

خدمات دیجیتال مارکتینگ سوبلز چیست؟

Untitled-4-10

ایمیل مارکتینگ

Untitled-4-19

تولید محتوا سایت

Untitled-4-09

تولید محتوا شبکه های اجتماعی

Untitled-4-27

تبلیغات کلیکی

Untitled-4-24

بهینه سازی برای موتور های جستجو

Untitled-4-26

تبلیغات شبکه های اجتماعی

Untitled-4-14

مشاوره تلفنی

کافی است با خط اختصاصی سوبلز تماس حاصل فرمایید. کارشناسان با دقت و حوصله به شما پاسخ خواهند داد.

شماره تماس:

09981656021

مشاوره حضوری

اگر قصد دارید طی یک جلسه حضوری با ما مشاوره داشته باشید، از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت نمایید.

"*" indicates required fields

سوالات متداول

یکی از سؤالاتی که شاید برای همه پیش بیاید این است که آیا من هم به خدمات دیجیتال مارکتینگ نیاز دارم؟  

جواب این سؤال خیلی ساده است. شما اگر کسب و کاری دارید و می‌خواهید در فضای آنلاین درآمد آن را افزایش دهید به خدمات بازاریابی آنلاین نیاز دارید. این خدمات همانطور که در بالاتر گفته شد باعث افزایش فروش و مشتریان شما خواهد شد. اما دقت کنید که باید اصولی این کار‌ها انجام شود. در غیر این صورت باعث هدر رفت هزینه و بودجه‌ی شما می‌شود.

ما در سوبلز با بهترین کیفیت و بازدهی بازاریابی دیجیتال را برای شما انجام خواهیم داد.

یکی از اشتباهاتی که اکثر کسب و کار‌ها دارند این است که حس می‌کنند فقط با داشتن یک پیج اینستاگرام یا یک وبسایت کار تمام است. در صورتی که واقعاً اینطور نیست.  

جدای از اینکه داشتن پیج اینستاگرام و تبلیغات برای آن خوب است. اما برای آنکه کسب و کارمان را نیز گسترش دهیم وجود وبسایت جزء ضروری‌ترین موارد است و بالعکس.  

لزوماً داشتن این دو باعث افزایش فروش و کسب و کار ما نخواهد شد. بلکه فعالیت‌هایی که روی آن‌ها انجام می‌شود باعث اتفاقات خوب می‌شود.

هدف بازاریابی محتوا دستیابی به مشتریان بالقوه از طریق استفاده از محتوا است. محتوا معموالا در یک وب سایت منتشر می‌شود و  سپس از طریق رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی‌ایمیلی، بهینه‌سازی موتور‌های جستجو یا حتی کمپین‌های PPC تبلیغ می‌شود.   ابزار‌های بازاریابی محتوا شامل وبلاگ‌ها، کتاب‌های الکترونیکی، دوره‌های آنلاین، اینفوگرافیک‌ها، پادکست‌ها و وبینار‌ها است.

تبلیغات پرداخت یا همان ppc که جزء محبوب‌ترین نوع تبلیغات است باعث می‌شود شما در هزینه‌های تبلیغاتی خود صرفه‌جویی کنید. زیرا شما فقط هنگامی پرداخت انجام می‌دهید که کاربر روی تبلیغ کلیک کند و وارد وبسایت یا اپلیکیشن شما شود. از همه مهمتر باعث جذب مخاطب و مشتری هدف نیز می‌شود. این نوع تبلیغات به افرادی نمایش داده می‌شود که عبارات مرتبط با کسب و کار یا محصولات شما را جستجو می‌کنند.

بازاریابی‌ ایمیلی هنوز هم یکی از مؤثرترین کانال‌های بازاریابی دیجیتال است. بسیاری از افراد‌ ایمیل مارکتینگ را با پیام های‌ ایمیل اسپم اشتباه می‌گیرند، اما این بازاریابی نیست که از طریق‌ایمیل انجام شود. ایمیل مارکتینگ به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که با مشتریان بالقوه و هر کسی که به برند آن‌ها علاقه‌مند است در تماس باشند. بسیاری از بازاریابان دیجیتال از سایر کانال‌های بازاریابی دیجیتال برای اضافه کردن سرنخ‌ها به لیست‌ ایمیل‌های خود استفاده می‌کنند و سپس از طریق‌ایمیل مارکتینگ، فرایند‌های جذب مشتری را ایجاد می‌کنند.

هدف اصلی کمپین بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، آگاهی از برند و ایجاد اعتماد اجتماعی است. اگر در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی به طور حرفه‌ای و درست عمل کنید می‌توانید از آن به عنوان یک کانال فروش مستقیم استفاده کنید. پست‌ها اینستاگرام یا توییت‌های توییتر هم جزء بازاریابی رسانه‌های اجتماعی محسوب می‌شوند.

یوتیوب یکی از محبوب‌ترین موتور‌های جستجو در جهان است. بسیاری از کاربران قبل از تصمیم‌گیری برای خرید، برای یادگیری چیزی، خواندن نظر یا فقط برای استراحت، به YouTube روی می‌آورند. چندین پلتفرم بازاریابی ویدیویی از جمله فیس بوک، اینستاگرام و حتی TikTok برای اجرای کمپین بازاریابی ویدیویی وجود دارد. شرکت‌ها بیشترین موفقیت تبلیغات ویدئویی را در ادغام با سئو، بازاریابی محتوا و کمپین‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی پیدا می‌کنند.

در جواب این سوال باید بگوییم بله.

شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی یا غیردولتی نیز از پیام کوتاه یا متن برای ارسال اطلاعات در مورد آخرین تبلیغات خود یا دادن فرصت به مشتریان مشتاق استفاده می‌کنند. نامزد‌های سیاسی و کاندیدای انتخابات نیز از کمپین‌های پیام کوتاه برای انتشار اطلاعات مثبت در مورد پلتفرم‌های خود استفاده می‌کنند.

اما نباید فراموش کنیم که بازاریابی از طریق پیامک به صورت اصولی انجام شود. در غیر این صورت فایده‌ای نخواهد داشت.

بازاریابی اینترنتی با بازاریابی دیجیتال متفاوت است. بازاریابی اینترنتی تبلیغاتی است که صرفاً در اینترنت انجام می‌شود، در حالی که بازاریابی دیجیتال می‌تواند از طریق دستگاه‌های تلفن همراه، در سکوی مترو، در یک بازی ویدیویی یا از طریق یک برنامه تلفن هوشمند انجام شود.

سوالات خدمات بازاریابی آنلاین