خدمات شبکه و زیر ساخت

شبکه و زیر ساخت جزو مواردی است که ما در سوبلز تخصص آن را داریم. خدمات شبکه و زیرساخت شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و خدمات است که در ارتباط با طراحی، نصب، پیکربندی، مدیریت و پشتیبانی از شبکه‌های کامپیوتری و زیرساخت‌های مربوطه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این خدمات به عنوان پشتیبانی اساسی برای ارتباطات داده‌ها، انتقال اطلاعات و ارتباط درون سازمانی و بین سازمان‌ها عمل می‌کنند.
دوربین های مداربسته، شبکه، خدمات سرور و هاستینگ، تلفن و ویپ از  جلمه خدماتی است که برای شما به صورت کاملا حرفه ای انجام خواهیم داد.

0 +

پروژه موفق

0 +

همکاران ما

چرا زیر ساخت اهمیت بالایی دارد؟

وجود یک زیرساخت مناسب باعث می شود تا از مشکلات احتمالی پیشگیری شود. از همه مهمتر باعث افزایش رضایت کاربران شما خواهد شد. سرعت بالا و امنیت در زیر ساخت نیز جزو مواردی است که باید در آن اجرا شود. با داشتن زیر ساخت مناسب می توانید از هر اشکال مطلع شوید و در سریع ترین زمان مشکل را رفع کنید. ما در سولز با راه اندازی زیر ساخت مناسب برای شما از مشکلات احتمالی جلوگیری می کنیم.

بیش از 10 سال سابقه فعالیت!

پیاده سازی شبکه و سرور

یکی از نیازهای اصلی هر سازمانی داشتن اتاق سروری مطمئن و قابل اعتماد است. زیرا اگر خواسته یا ناخواسته سرور برای چند لحظه از کار افتد، عملکر خود سازمان و کاربران آن با مشکلات جدی مواجه خواهد شد. به همین دلیل راه اندازی سرور مناسب باید جزو اولیت های هر سازمانی باشد.

راه اندازی شبکه P2P

همتا به همتا یا p2p که مخفف کلمه ی pee to peer است یکی از مدل های ارتباطی و اشتراک گذاری فایل است که در آن هر کامپیوتر دارای قابلیت های مشابه می باشد. برای راه اندازی این ارتباط نیار به خرید سرور گران قیمت ندارید و نیازی به مدیریت شبکه نیز وجود ندارد.

تلفن و ویپ

با استفاده از تلفن های وویپ مزایا و امکانات فراوانی در اختیار کاربران قرار می گیرد. از این رو در پاسخگویی و رضایت مشتریان شما نیز تاثیر گذار است. از جمله امکاناتی که برای شما وجود دارد می توان به سیستم گزارش گیری تماس ها، ایحاد دفترچه تلفن و امکان جابه جایی خطوط اشاره کرد که ما در سوبلز با امکانات بیشتری برای شما راه اندازی خواهیم کرد.

خدمات سرور و هاستینگ

هاست و سرور مطمئن و پرسرعت یکی از مواردی است که در تجربه مشتریان و کاربران شما اثر گذار است. همچنین اگر هاست شما باید از جدیدترین تکنولوژی ها برخوردار باشد. ما در سوبلز با داشتن هاست و سرور اختصاصی بهترین خدمات را به شما ارائه خواهیم داد.

دوربین مداربسته

وجود دورین مداربسته در هر سازمانی ضروری است. از همه مهمتر نوع کنترل دوربین های مداربسته نیز مهم است. از این رو ما با راه اندازی دوربین های مداربسته با بهترین کیفیت و کنترل آسان، این نیاز ضروری را برای سازمان شما انجام خواهیم داد.

پشتیبانی فنی

برخی اوقات یک سری ایرادات در بخش زیر ساخت و شبکه ما به وجود می آید که برای رفع آن نیاز به یک متخصص داریم تا برای ما رفع کند. ما در سوبلز با داشتن متخصصین با تجربه خدمات پشتیبانی فنی شبکه و زیرساخت شما را انجام می دهیم.

چرا خدمات شبکه و زیر ساخت سوبلز ؟

ما در سوبلز پشتیبانی مناسب و مطمئنی را به شما ارائه می دهیم!

ما خدمات خود را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در ایران به شما ارائه می دهیم.

متخصصین ما بالاترین کیفیت خدمات را برای شما انجام می دهند. 

ما با بیش از 10 سال سابقه فعالیت، می دانیم نیاز شما چیست! 

سوبلز، لبه‌ی روشن فناوری!

همکاری با ما همان تفاوتی است که کسب و کارتان نیاز دارد!

مشاهده بیشتر

برخی از برندهایی که به ما اعتماد کرده‌اند

سوالات متداول

به راحتی! فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

آدرس: فلکه اول صادقیه ، خیابان رحیمی ، کوچه قدیانی ، پلاک 69 ، واحد 4 شماره تماس: 90003096

تمام خدماتی که ما در سوبلز ارائه می دهیم دارای پشتیبانی و ضمانت است.

بله شما می توانید با شرکت تماس گرفته و جلسه حضوری خود را رزرو فرمایید.