10 فاکتور مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت
آنچه در این مقاله خواهید خواند..

انتخاب یک شرکت طراحی سایت مناسب می‌تواند تأثیر زیادی بر موفقیت کسب‌وکار شما داشته باشد. یک وب‌سایت خوب می‌تواند به شما کمک کند تا مشتریان جدید جذب کنید، با مشتریان موجود ارتباط برقرار کنید و فروش خود را افزایش دهید. با این حال، با وجود تعداد زیادی شرکت طراحی سایت در بازار، انتخاب شرکت مناسب می‌تواند دشوار باشد.
هنگام انتخاب آژانس طراحی وب سایت مناسب باید به چندین عامل حیاتی توجه کنید. یک آژانس طراحی وب خوب باید دارای چند ویژگی مهم مرتبط با رویکرد مشتری و کیفیت کار انجام شده باشد. هنگام انتخاب یک شرکت طراحی سایت، باید به اولین برداشت و چند جنبه که نشان دهنده خوب بودن آن است توجه کنید. ما برخی فاکتورهای مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت را برای شما درج کردیم که می توانید از آن ها استفاده کنید.

1. توجه به ایده های شما و ارائه ایده های خود

یک شرکت طراحی سایت ، خوب می‌داند که شما صاحب کسب‌وکار خود هستید و بهتر از هر کس دیگری می‌دانید که کسب‌وکارتان چیست و چه می‌خواهد. به همین دلیل، آنها به ایده‌های شما گوش می‌دهند و آنها را در نظر می‌گیرند. با این حال، آنها نیز باید پیشنهادات خود را ارائه دهند. آنها باید ایده‌های شما را با بینش حرفه‌ای خود ارزیابی کنند و بهترین راه برای رسیدن به اهداف شما را تعیین کنند.

این بدان معناست که آنها باید بر روی ایجاد یک وب‌سایتی تمرکز کنند که برای مخاطبان شما جذاب و مفید باشد و آنها را به انجام اقداماتی مانند خرید، ثبت‌نام یا تماس با شما ترغیب کند. اگر ایده‌های شما برای وب‌سایت شما کارآمد نیستند، یک شرکت طراحی وب خوب باید به شما توضیح دهد که چرا و چه چیزی می‌تواند بهتر باشد.

2. داشتن متخصص سئو در تیم خود

وب سایت یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی است. بازاریابی رسانه های اجتماعی کافی نیست. شما همچنین به یک وب سایت نیاز دارید تا مشتریان را متقاعد کنید محصولات یا خدمات شرکت شما را بخرند، سفارش آنلاین یا حتی پرداخت کنند. همچنین باید نیازهای مخاطبان هدف شما را برآورده کند. هنگام انتخاب شرکت طراحی سایت باید توجه کنید که دارای متخصصان بازاریابی آنلاین و سئو می باشد. یک وب سایت زمانیکه طراحی می شود باید به رشد و موفقیت کسب و کار شما کمک کند. بنابراین، وجود چنین افرادی برای رشد سایت شما ضروری است.

3. طراحی سایت واکنش گرا

بهترین آژانس‌ها  باید از طراحی واکنش‌گرا به عنوان یک استاندارد استفاده کنند. درحال حاضر هر وب سایتی باید برای همه دستگاه ها از جمله گوشی های هوشمند و تبلت ها بهینه شود. حتی گوگل وب سایت های ریسپانسیو را بالاتر می برد. بنابراین، اگر آژانس از چنین طرحی استفاده نمی کند، باید آنها را رد کنید.

4.داشتن مطالعات موردی، دستاوردها و نمونه کارها

هرکسی که چیزی برای دیگران خلق می کند، باید نمونه کارهای خود را ارائه دهد تا مشتریان بتوانند توانایی های او را ارزیابی کنند. این امر به ویژه برای شرکت های طراحی وب که محصولات و خدمات خود را به مشتریان می فروشند، مهم است. مشتریان قبل از شروع همکاری با یک شرکت طراحی وب، دوست دارند ببینند که شرکت قبلاً چه کاری انجام داده است و چه دستاوردهایی داشته است. این امر به آنها کمک می کند تا بفهمند که شرکت توانایی انجام پروژه های مشابه را دارد یا خیر.

مطالعات موردی و برگه ای با دستاوردها در وب سایت آژانس یا نمونه کارها بهترین راه برای نشان دادن تخصص هستند. این موارد به مشتریان نشان می دهد که شرکت در چه زمینه هایی تجربه دارد و چه نتایجی برای مشتریان خود به دست آورده است. اگر آژانس طراحی وب چنین اطلاعاتی را به اشتراک نگذارد، نمی توان به آن اعتماد کرد. این امر نشان می دهد که شرکت یا سابقه اثبات شده ای از تاریخ خود در بازار ندارد یا یا تمایلی به اشتراک گذاری اطلاعات با مشتریان خود ندارد.

چند نکته برای ارزیابی نمونه کارهای شرکت طراحی وب

  • به تنوع پروژه ها توجه کنید. یک شرکت طراحی وب خوب باید در زمینه های مختلف تجربه داشته باشد.
  • به کیفیت کار توجه کنید. طراحی گرافیکی، عملکرد وب سایت و محتوا باید با کیفیت بالا باشند.
  • به نتایج حاصل از پروژه ها توجه کنید. آیا شرکت توانسته است اهداف مشتریان خود را محقق کند؟

5.داشتن تجربه گسترده

یک آژانس خوب باید برای صنایع مختلف کار کند. پیدا کردن یک شرکت طراحی که تنها بر یک نوع سازمانی متمرکز باشد نیز ممکن است انتخاب ارزشمندی باشد، اما خطر زیادی دارد که وب سایت شما شبیه به سایر مشاغل باشد. علاوه بر این، یک آژانس باید هم در بازار محلی و هم در بازار جهانی فعالیت کند. استراتژی های طراحی وب برای کسب و کارهای جهانی و محلی متفاوت است، بنابراین یک آژانس خوب باید استراتژی های طراحی مختلف را بداند. این تضمین می کند که وب سایت جدید به شما کمک می کند تا به اهداف تجاری خود دست یابید، چه برند ملی داشته باشید و چه محلی.

6.همگام شدن با روند تغییر طراحی

هیچ کس نمی خواهد وب سایت آنها ظاهر یک وب سایت قدیمی را داشته باشد که ده سال پیش ایجاد شده است. یک آژانس خوب باید با روندهای طراحی UI/UX مدرن هماهنگ باشد. طراحی ریسپانسیو، اسکرول بنرها یا حتی یک ویدیو در صفحه اصلی نباید چیز جدیدی برای یک شرکت حرفه ای باشد. یک شرکت خوب باید بداند که چگونه بین روش های جدید و اثبات شده تعادل برقرار کند.

شرکت طراحی سایت

7.گرایش های طراحی مدرن

یک آژانس خوب اهداف خود را تعیین می کند، به طور مداوم پیشرفت خود را می سنجد و کار خود را بهبود می بخشد. متوجه می شود که یک وب سایت ایستا تجارت را از بین می برد و فقط به نفع رقابت است. بهترین آژانس‌های طراحی وب از افراد حرفه‌ای تشکیل می‌شوند که می‌توانید به آنها اعتماد کنید، بنابراین نیازی به کنترل دائمی آنها و گفتن اینکه چه کاری انجام دهند وجود ندارد.

8. پشتیبانی و نگهداری مداوم

وب سایت ها حتی پس از شروع به کار نیاز به مراقبت مداوم دارند. خدمات پشتیبانی و نگهداری پس از راه اندازی شرکت طراحی وب سایت را جویا شوید. آیا آنها برای رسیدگی به مسائل فنی که ممکن است ایجاد شود در دسترس خواهند بود؟
یک شرکت قابل اعتماد پشتیبانی سایت مداوم به شما ارائه می دهد. در مورد بسته های نگهداری وب سایت یا گزینه های نگهدارنده آنها سؤال کنید تا مطمئن شوید که وب سایت شما به روز و ایمن باقی می ماند.

9 . نظرات مشتریان قبلی را در مورد آژانس بررسی کنید

بررسی های آنلاین بهترین شاخصی است که می توانید در هنگام کار با یک شرکت طراحی وب انتظار داشته باشید. ارزش بررسی حضور این شرکت در بررسی ها و فهرست گوگل را دارد. آژانسی را انتخاب کنید که نظرات خوبی از مشتریان قبلی داشته باشد و به دنبال نظرات ارزشمندتر از “عالی” یا “افتضاح” باشید، زیرا برای تصمیم گیری کافی نیست. بررسی هایی که شامل توضیح هستند برای ایجاد دید بهتر در مورد شرکت ضروری هستند.

10. ملاحظات قیمت گذاری و بودجه

ملاحظات قیمت و بودجه فاکتورهای مهمی هستند که هنگام انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت باید در نظر گرفته شوند. در حالی که وسوسه انگیز است که برای کمترین قیمت استفاده کنید، به خاطر داشته باشید که کیفیت مهم است. یک شرکت طراحی وب حرفه ای به شما اطلاعات دقیقی از ساختار قیمت گذاری و خدمات ارائه شده ارائه می دهد. مراقب شرکت هایی باشید که قیمت های بسیار پایین ارائه می دهند، زیرا ممکن است کیفیت را به خطر بیندازند یا بعداً هزینه های پنهانی را اضافه کنند. مهم است که بین بودجه خود و سطح تخصص و خدمات مورد نیاز خود تعادل پیدا کنید. ارزش بلند مدت وب سایت خود و بازگشت سرمایه بالقوه ای که می تواند برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد را در نظر بگیرید.

بهترین شرکت طراحی سایت

باتوجه به فاکتورهای ذکر شده شما باید انتخابی درست داشته باشید تا سایتی مدرن و بهینه داشته باشید. مجموعه سوبلز با داشتن تیم حرفه ایی در طراحی انواع سایت مثل طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی شرکتی و… در خدمت شماست. در صورت داشتن سوال می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید.

(5 امتیاز) 🔥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و تماس رایگان

نیاز به طراحی سایت دارید؟!

آماده پاسخگویی
بـه شما هستیــــم

مقالات مشابه

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت درخواست مشاوره رایگان