خرید خط اختصاصی پیامکی

خرید خط اختصاصی پیامکی
آنچه در این مقاله خواهید خواند..

اگر دقت کرده باشید، برای خرید سیم کارت دائمی و اعتباری اپراتورهای مختلفی وجود دارند که می توانیم از آنها سرویس دریافت کنیم. اپراتورهای همراه اول و ایرانسل جزو معروف ترین آنها هستند. در خرید خط اختصاصی پیامکی نیز اپراتورهای مختلفی وجود دارند که می توانیم از آنها استفاده کنیم.

5 سرویس دهنده در این زمینه وجود داردند که هر کسب و کاری می تواند از آنها استفاده کند. زیرا داشتن شماره اختصاصی در کسب و کارهای کوچک و بزرگ حائز اهمیت است. خطوط اختصاصی 1000، 2000، 3000، 5000، 9000 و 021 خطوطی هستند که می توانید آنها را از سوبلز، ارائه دهنده سامانه پیامکی تهیه نمایید.
با خرید شماره اختصاصی ارسال پیامک قادر خواهید بود تا پیامک های ارسالی و دریافتی خود را مدیریت کنید. همجنین با راه اندازی کمپین های مختلف، به طور کامل آن را آنالیز کنید. خطوط اختصاصی که سوبلز در اختیار شما قرار می دهد، دارای پنل کاربری فوق حرفه ای است که برای مدیریت، ارسال و دریافت پیامک میتوانید از آن استفاده کنید.

خط اختصاصی پیامکی چیست؟

اگر به پیامک های تبلیغاتی که برای تلفن همراه شما ارسال می شود، دقت کرده باشید، متوجه خواهید شد که این پیامک ها از خطوط مختلفی ارسال می شوند. سوالی که در اینجا پیش می آید این است که تفاوت خطوط پیامکی در چیست و چرا هر بار سرشماره ای جداگانه برای ما پیامک ارسال می کند؟ در این بخش قرار است شما را با خطوط اختصاصی آشنا کنیم و بگوییم اصلا چه هستند. با دانستن این مورد به راحتی می توانید یک سامانه پیامکی مناسب برای خود تهیه کنید.

همانطور که در بخش بالاتر عرض کردیم، خطوط اختصاصی را 5 اپراتور مختلف ارائه می کنند. علت تفاوت قیمت آنها نیز در همین است. مهمترین ویژگی ای که خطوط اختصاصی پیامکی دارند این است که تقریبا شبیه خطوط سیم کارت عمل می کنند. به این صورت که قادر خواهد بود تا پاسخ پیامک کاربر را نیز دریافت کند. ویژگی بی نظیری که در خطوط پیامکی عمومی وجود ندارد.

خط عمومی پیام کوتاه چیست؟

خط های عمومی یا اشتراکی به خطوطی گفته می شوند که تمام افراد می توانند از آنها استفاده کنند. اگر پیامک هایی که به تلفن همراه شما ارسال شده است را مشاهده کنید، متوجه خواهید شد که برخی از آنها اشتراکی هستند. زیرا کسب و کارها مختلفی از طریق همان خط به شما پیام کوتاه ارسال کرده اند. این خطوط برعکس خطوط اختصاصی امکان دریافت پیام را ندارند. دلیل آن هم واضح است. زیرا چندین کاربر از آن در حال استفاده هستند. به همین دلیل اگر کسب و کاری هستید که اختصاصی بودن پنل پیامکی برای شما مهم است، می توانید با خرید خط اختصاصی پیامک خیال خود را راحت کنید.

خطوط عمومی پیام کوتاه برای ارسال پیام های متنی تا 160 کاراکتر به کار می رود. این خطوط در اکثر کشور ها و اپراتور های مخابراتی در دسترس است. از خطوط عمومی پیام کوتاه برای ارسال پیام های تبلیغاتی، اطلاع رسانی، بانکداری و همچنین ارسال رمز عبور و کد فعالسازی در سرویس های آنلاین استفاده می شود.

اهمیت خرید خط اختصاصی پیامکی

مهمترین سوالی که برای شما پیش می آید این است که چرا باید شماره اختصاصی برای ارسال پیام کوتاه داشته باشیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که یکی از مهمترین بخش های بازاریابی و افزایش فروش، ارتباط درست و راحت با مشتریان، شنیدن نظرات و پیشنهادات آنها است به همین دلیل خرید خط اختصاصی پیامکی برای کسب و کارها و سازمان ها بسیار مهم است. این خطوط امکاناتی مانند ارسال پیامک گروهی، پیامک چندرسانه ای، ارسال کد فعالسازی و رمز عبور، ارسال اعلانات و یام های تبلیغاتی و … را فراهم می کنند.

با خرید خط اختصاصی پیامکی کسب و کارها قادر خواهند بود تا با مشتریان خود به صورت مستقیم و با ارسال پیامک، ارتباط برقرار کرده و رابطه را با آنها نزدیک تر کنند. همچنین، این خطوط به کسب و کارها امکان می دهند تا برند خود را تبلیغ کرده و از طریق ارسال پیام های تبلیغاتی، محصولات و خدمات خود را به مشتریان معرفی کنند و همچنین با داشتن خطوط اختصاصی می توانید با برگزاری مسابقه یا نظرسنجی، پاسخ مخاطبین را دریافت کنید. ویژگی بی نظیری که باعث می شود تعامل با مخاطبین افزایش پیدا کند.

 

messege2

ویژگی های شماره اختصاصی سوبلز

 • پشتیبانی رایگان و شبانه روزی
 • پنل کاربری پیشرفته
 • ارائه خطوط اختصاصی رند و غیر رند
 • ثبت نام آسان
 • ارسال پیامک انبوه و تکی
 • قابلیت تنظیم منشی هوشمند
 • زمانبندی ارسال
 • سرعت بالای ارسال
 • گزارشات دقیق ارسال و دریافت
 • تضمین بهترین قیمت
 • فعال سازی سریع

تفاوت های خط اختصاصی پیامک

همانطور که در ابتدا عرض کردیم، پیش شماره هایی نظیر 1000، 2000، 3000، 5000 و 021 از سرشماره هایی هستند که از آنها برای ارسال پیامک استفاده می شود. اما هرکدام از این سرشماره ها دارای ویژگی های خاصی هستند که شما بسته به هدف بازاریابی و بودجه ی خود می توانید آنها را تهیه کنید.

قبل از آنکه بخواهیم وارد جزییات شویم، بهتر است که بدانیم همه ی این خطوط از نظر کارکرد یکسان هستند و تفاوتی در انها وجود ندارد. زیرا تمامی این شماره از طرف مخابرات کشور به اپراتورهای قانونی اختصاص داده شده است و تفاوت های جزیی که در آنها وجود دارد، به دلیل اپراتور ارائه دهنده و سیاست هایی است که آنها در پیش گرفته اند.

به عنوان مثال آیا در نحوه کارکرد سیمکارت های همراه اول و ایرانسل تفاوتی وجود دارد؟ همه ی این خطوط کار ارسال و دریافت پیامک و تماس را انجام می دهند. اما سرشماره های آنها متفاوت است. اما در برخی جزییات با یکدیگر تفاوت دارند.

هنگام خرید شماره اختصاصی ارسال پیامک به این مورد هم توجه کنید که هیچکدام از آنها توانایی ارسال به بلک لیست را ندارند. تنها شماره های خدماتی هستند که می توانند به بلک لیست پیامک ارسال کنند. در صورت ارسال پیام به خطوط بلک لیست، هزینه های آنها برگشت داده خواهد شد. همچنین تمامی شماره های اختصاصی دارای ارسال سریع هستند. اما فقط خطوطی با سرشماره 2000 هستند که کمی با بقیه اپراتورها تفاوت دارند.

messege3

اپراتورهای خطوط پیامکی

در اکثر کشورها، چندین اپراتور مخابراتی خطوط پیامکی را ارائه می دهند. در ایران نیز، چندین اپراتور خطوط پیامکی را ارائه می دهند که عبارتند از:

همه ی اپراتورهای پیام کوتاه با توجه به سیاست هایی که دارند، قوانین را برای ارسال پیامک وضع می کنند که اجرا این قوانین باعث تفاوت در عملکرد سرشماره ها خواهد شد. این قوانین باعث تفاوت در سرعت ارسال پیامک خواهد شد.

تفاوت شماره های اختصاصی

یکی دیگر از تفاوت هایی که می تواند در خطوط اختصاصی پیام کوتاه به آن اشاره کرد، رند یا غیر رند بودن آن است. اکثر کسب و کارها به این نیاز دارند که طول خط پیامکی آنها کوتاه باشد. زیرا کوتاه بودن خط باعث حس خوب در کاربر می شود. از این رند یا غیر بودن خط اختصاصی، جزو تفاوت های مهم در این خطوط محسوب می شود.

messege4

تفاوت خطوط

هر کدام از سرشماره های 021، 1000، 2000، 5000 و… برای یکی از اپراتورهای پیامکی است که هرکدام از آنها دارای ویژگی ها و قوانین مخصوص به خود هستند. از این رو قبل از خرید شماره اختصاصی ارسال پیامک ویژگی هر اپراتور و سرشماره را مطالعه بفرمایید.

شما چه امتیازی به محتوا می‌دهید! 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و تماس رایگان

نیاز به طراحی سایت دارید؟!

آماده پاسخگویی
بـه شما هستیــــم

مقالات مشابه

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .