طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج
آنچه در این مقاله خواهید خواند..

طراحی سایت در کرج بسیار گسترده شده است اما باید در نظر گرفت که یک وب سایت باید به گونه ایی طراحی شود که چه با سازنده وب سایت و چه با صاحب وب سایت ارتباط برقرار کند و محصولات و خدمات آن‌ها را به نمایش بگذارد، به تولید سرنخ‌های تجاری کمک کند، برای مخاطبان جذابیت داشته باشد و به وضوح نشان دهد که شما یک منبع قابل اعتماد هستید. هنگام راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین یا سایت شرکتی یا خبری و…، شما باید یک پلتفرم کاربر پسند و امن برای خدمات خود نیز ارائه دهید. یک وب‌سایت خوب به شما امکان می‌دهد هویت برند قوی بسازید و داستان خود را آنطور که می‌خواهید بگویید. شما کنترل کامل بر هر عنصر، تا آخرین پیکسل خواهید داشت. برای طراحی سایت حرفه ایی در کرج باید یک شرکت مناسب پیدا کنید که البته نیاز به تحقیقات بسیاری دارد.

خدمات و مزایای طراحی سایت در کرج

یک شرکت طراحی سایت باتجربه در کرج می‌تواند وب‌سایتی را برای شما طراحی کند که هم از نظر ظاهری زیبا و هم از نظر فنی کارآمد باشد. این امر به نمایش بهتر محصولات و خدمات شما و همچنین جذب مخاطبان بیشتر کمک می‌کند. طراحی سایت حرفه‌ای در کرج شامل ارائه خدمات طراحی وب و سئو به صورت ارزان و حرفه‌ای است که می‌تواند کسب و کار شما را در فضای آنلاین به نحو احسن معرفی کند. همچنین دارای مزایایی است که عبارتند از:

تاثیر مثبت بر مخاطب

اگر یک وب‌سایت به خوبی طراحی شده باشد، ایجاد تأثیر اولیه مثبت بر مخاطب آسان‌تر می‌شود. برای برندها، همه چیز به این بستگی دارد که مشتریان فعلی و بالقوه چگونه به کسب و کار آن‌ها نگاه می‌کنند و این تا حد زیادی تحت تأثیر نحوه مشاهده وب‌سایت آن‌هاست. یک وب‌سایت نشان‌دهنده نام تجاری برند شماست و وقتی اقدام به طراحی سایت کنید، به وضوح اولین تأثیر را مشاهده خواهید کرد.

رتبه بندی بهتر گوگل

طراحی وب دارای عناصر متنوعی است که می تواند به وب سایت شما رتبه بهتری در گوگل بدهد. برخی از این عناصر عبارتند از خوانایی، سازگاری با موبایل، سرعت وب سایت، نقشه سایت، ساختار URL و ناوبری وب سایت. یک طراحی وب خوب این عناصر را در وب سایت گنجانده است که به شما دید بیشتری برای یافتن مخاطبان و هم برای موتور جستجو می دهد.

ثبات برند

چندین ویژگی کلیدی برند شما، مانند لوگو، طرح رنگ، و فونت ها می تواند باعث شود که مخاطبان شما برند شما را به خوبی به یاد آورند و به راحتی آن را از هزاران برند دیگر تشخیص دهند. یک طراح وب حرفه ای تمام جنبه های منحصر به فرد کسب و کار شما را در نظر می گیرد و آن‌ها را با وب سایت شما ترکیب می کند تا به اعتبار برند شما بیفزاید و ثبات را به تصویر بکشد.

به حداقل رساندن نرخ پرش

زمانیکه وب سایت شما جالب و جذاب باشد، بازدیدکنندگان را تشویق می کند تا عمیق تر بروند و بخش های مختلف وب سایت را کشف کنند. به همین ترتیب، وب‌سایتی که به ظاهر پیچیده و پیمایش آن دشوار است، می‌تواند بازدیدکنندگان را وادار کند که در عرض چند ثانیه از آن خارج شوند. نرخ پرش نیز بر اعتبار و رتبه بندی وب سایت شما تأثیر می گذارد. هنگامی که وب سایت شما به گونه ای طراحی شده است که بازدیدکنندگان را برای مدت طولانی تری حفظ کند، می توانید از خروج زودهنگام فرار کنید و نرخ پرش را به حداقل برسانید.

خدمات طراحی سایت سوبلز برای شما

با سوبلز، وب‌سایت شما فراتر از یک ابزار ساده است و تبدیل به یک موتور محرک برای رشد و پیشرفت کسب و کار شما خواهد شد.

ما دیدگاه شما را به اشتراک می گذاریم.

کافی است با یکی از کارشناسان طراحی وب سایت ما تماس بگیرید، سپس اهداف کسب و کار، چشم انداز طراحی وب سایت، اطلاعات برند، محتوا و تصاویر شما را جمع آوری می کنیم تا شروع به ساخت سایتی کنیم که واقعاً بازتاب دهنده تجارت شما باشد.

ما سایت اختصاصی برای شما می سازیم.

هنگامی که ما محتوا و تصاویر شما را دریافت کردیم، برای زنده کردن دیدگاه شما دست به کار می شویم. همانطور که در حال طراحی سایت هستیم، ما با شما در تعامل هستیم و نظرات و تغییرات شما را پذیرا هستیم. همچنین می توانید از طریق تلفن یا ایمیل با ما تماس بگیرید و نظرات خود را به ما اعلام کنید.

ما به شما کمک می کنیم سرمایه گذاری خود را حفظ کنید.

وقتی طراحی سایت به اتمام می رسد و می‌خواهید سایت خود را پشتیبانی کنید، تیم دیجیتال مارکتینگ سوبلز خدمات پشتیبانی و نگهداری مداومی را ارائه می‌کند تا به شما کمک کند سایت سالم و درحال رشدی داشته باشید.

5 دلیل که چرا سایت طراحی شده توسط سوبلز را دوست خواهید داشت!

 • نمایش چشم انداز شما: کارشناسان ما سایتی با عملکرد بالا ایجاد می کنند که ترافیک شما را افزایش می دهد و نتایجی را بدون به خطر انداختن چشم انداز شما ارائه می دهد.
 • سایت اختصاصی شما: انجام خدمات و طراحی اختصاصی که شامل مشاوره، کپی رایتینگ حرفه ای، سئو و طراحی ریسپانسیو برای دسکتاپ، لپ تاپ و موبایل است.
 • ایندکس شدن در گوگل: وب‌سایت‌های ما با استفاده از جدیدترین الگوریتم های گوگل ساخته شده‌اند. ما از ابزارهای مختلف استفاده می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که سایت شما ترافیکی را که شایسته آن است دریافت می‌کند.
 • آرامش خاطر: یک بار هزینه برای ساخت اولیه بپردازید، سپس هزینه میزبانی سالانه فقط یکبار در سال پرداخت کنید.
 • ما در کنار شما هستیم:در طول فرایند طراحی سایت، شما می توانید ایده های خود را از طریق تلفن یا ایمیل با ما در میان بگذارید.

عناصر کلیدی طراحی وب سایت

یک وب سایت خوب، وب سایتی است که تعادل دقیقی بین ظاهر و عملکرد نشان دهد. وقتی وب‌سایت شما از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیر است، اما نمی‌تواند اطلاعاتی را ارائه دهد یا به مخاطبان شما در آنچه به دنبال آن است کمک کند، زیبایی‌شناسی نمی‌تواند کمبود عملکرد را جبران کند و بالعکس. بنابراین، طراحی وب شامل دو عنصر کلیدی ui-ux گسترده است – عناصر زیبایی شناختی یا بصری و عناصر کاربردی – که از اهمیت یکسانی برای برجسته کردن وب سایت شما برخوردار هستند.

طراحی سایت در کرج

عناصر بصری

عناصر بصری گرد هم می آیند و یک موضوع برای وب سایت شما تعیین می کنند، که در صورت درست کردن آن تأثیر زیادی بر بازدیدکنندگان می گذارد. بسیار مهم است که هر عنصر از یکدیگر تعریف کند و به جای آشفتگی، هماهنگ به نظر برسد. عناصر بصری عبارتند از:

 • فونت ها
 • رنگ ها
 • شکل ها
 • چیدمان
 • نمادها
 • لوگوها
 • تصاویر
 • ویدئو

عناصر عملکردی

عناصر کاربردی از نظر نحوه مشاهده وب سایت شما توسط موتورهای جستجو اهمیت زیادی دارند. با این حال، آنها فراتر از آن هستند و می توانند بر تجربه کاربر نیز تأثیر بگذارند. برخی از عناصر عملکردی برجسته عبارتند از:

ناوبری: سهولت دسترسی به وب سایت شما برای دسترسی به بخش های مختلف وب سایت به بازدیدکنندگان ارائه می شود.
تعامل کاربر: ارائه کنترل به کاربران با اجتناب از پاپ آپ های بی مورد، پخش خودکار ویدیوها یا بارگذاری بیش از حد اطلاعات
سرعت: اطمینان از بارگیری صفحه در عرض چند ثانیه
ساختار سایت: ساختاری سیستماتیک که هم برای بازدیدکنندگان و هم برای خزنده وب گوگل قابل پیمایش است.

سرویس طراحی وب سوبلز چگونه کار می کند؟

هنگامی که قصد طراحی سایت دارید، می توانید با یکی از متخصصان وب سایت ما تماس بگیرید. در طول این تماس، اهداف تجاری، چشم انداز طراحی وب سایت، اطلاعات برند و محتوا و تصاویر شما را جمع آوری می کنیم تا مطمئن شویم طراحی وب سایت شما منعکس کننده نیازها و شخصیت کسب و کار شما است. سپس ساخت وب سایت شما را آغاز می کنیم. اگر تصاویر ندارید، مشکلی نیست – ما می توانیم تصاویر حرفه ای را متناسب با سایت شما درج کنیم. همچنین محتوا نویسی در همه پلن ها وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید.

آیا می توانیم در مورد سایت در حال ساخت نظر دهیم؟

بله. در طول فرایند ساخت وب سایت، متخصصان ما با شما در ارتباط خواهند بود و از شما در مورد طراحی سایت نظرسنجی خواهند کرد.

برای پشتبانی سایت هم خدماتی دارید؟

هنگامی که طراحی سایت شما به اتمام می رسد، ما تا 1 ماه پشتیبانی فنی رایگان را برای شما انجام می دهیم. همچنین می توانید از بین پکیج های پشتیبانی سایت، یکی را متناسب با بودجه خود انتخاب کنید. تعرفه پشتیبانی سایت برای شما به صورت دقیق قرار داده شده است.

اگر سوالی دارید، در قسمت نظرات زیر درج کنید و یا شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید تا تیم ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

شما چه امتیازی به محتوا می‌دهید! 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و تماس رایگان

نیاز به طراحی سایت دارید؟!

آماده پاسخگویی
بـه شما هستیــــم

مقالات مشابه

جای ایده‌هات تو سرت نیست، تو سایتته!!

ما با مشاوره رایـــــگـان درخواست‌های شما را بررسی می‌کنیم و متناسب بودجه شما سایت طراحی می‌کنیم.

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

"*" indicates required fields

پکیج انتخابی شما:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درصورت ثبت اطلاعات تماس، کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت درخواست مشاوره رایگان